Moje tipy na obľúbenú Julie Klassenovú

01.11.2021

Hoci ešte nemám od nej prečítané úplne všetko (asi dve chýbajú) chcem vám predstaviť aspoň dve zatiaľ NAJLEPŠIE, dve NAJNOVŠIE a jednu bonusovú 😄.

Moje srdcovky:

📖 UČITEĽOVA DCÉRA

Sídlo, v ktorom sa dejú zvláštne veci, dynamický dej, kopec zvratov, jemná akcia a dvaja šarmantní bratia. Zimomriavková atmosféra za sto bodov 😊👍. Recenzia TU.

📖 TICHÁ GUVERNANTKA

Rodinné tajomstvá, historické detaily - úloha guvernantky, chod domácnosti anglického panstva v 19. storočí, zrada, sklamanie a tajomstvá minulosti. Samozrejme, nechýba ani jemná nenútená romantika ❤. Recenzia TU.

Najnovšie:

📖 MOST NA BELLE ISLAND

Minuloročná novinka, kde autorka použila detektívnu zápletku so všetkým, čo k tomu patrí - vražda, množstvo podozrivých, realistické postavy s chybami a nečakané zvraty. V tejto knihe je podľa mňa najmenej romantiky zo všetkých autorkiných kníh ale vôbec to nie je mínus 😉. Recenzia TU.

📖 STROSKOTANEC V CORNWALLE

Ešte čerstvá novinka, v ktorej zažijete búrlivé more, spoznáte lode aj priamo z paluby, pocítite silu skál a prešibanosť pašerákov. Dobrodružstvo ako vyšité, prikorenené romantikou a historickou atmosférou 👍. Recenzia TU.


No a posledné odporúčanie je na:

📖 SLÚŽKA Z FAIRBOURNE HALL

(Tú, žiaľ, nemám doma 🙈 ale čítala som). Romantickejšia ako ostatné a s množstvom historických detailov. Veľmi ľahké a rýchle čítanie s niekoľkými v skutku humornými situáciami 😄👍.
Aké sú tie vaše srdcovky od autorky? Alebo sa na ňu ešte len chystáte? 😊 Recenzia TU.