Papierová princezná - Erin Wattová

16.10.2018
Prvý diel série Royalovci
Prvý diel série Royalovci

Rýchla Young Adult jednohubka pre nežnejšie pohlavie.


Vydavateľstvo: Yoli        Rok vydania: 2018       Väzba: brožovaná       Počet strán: 328        Žáner: Young Adult romantika


Čo sa bude diať, keď sa mladé dievča na hrane chudoby, zrazu ocitne v paláci obklopená luxusom a peknými 💪 chlapcami? Keď sa stane súčasťou rodiny, ktorá zjavne skrýva množstvo tajomstiev?

YA kniha, ktorá je síce prioritne určená inej generácii 🙈 ale presne takéto niečo "iné" som potrebovala. Rýchle, svižné, jednoduché, s trochu predvídateľným dejom a nie moc originálnou zápletkou. Také bolo čítanie tejto jednohubky.

Ide naozaj o príbeh písaný tak, že nemusíte ani rozmýšľať, len hltáte stranu za stranou. Okrem romantiky môžete očakávať aj jemnú erotiku. Odporúčanie, že kniha je venovaná mládeži od 17 rokov neviem úplne správne vyhodnotiť. Osobne by som takúto knižku svojej sedemnásťročnej dcére asi nekúpila (keby som takú dcéru, samozrejme, mala 🙈).

No a na koniec, aby to bolo aj trošku napínavé, sa pripravte na zamotanie deja (veď ide o prvú časť série, na konci treba vždy poriadne zamiešať karty). Ja som na otvorený koniec bola pripravná a napriek tomu som ostala v šoku. Aj keď nie práve príjemnom.

3,5⭐/5⭐