Nový knižný blog

09.08.2019

Dlho som odolávala, dlho som otáľala a dlho čakala na ten správny čas. Už je to tu!


Žiadna polievka sa neje taká horúca, aká sa navarí, a preto nejdem predbiehať. S blogovaním ešte len začínam a uvedomujem si, že to nebude jednoduchá cesta. Áno, viem,  že väčšina ľudí si dnes ledva prečíta text pod príspevkom na sociálnych sieťach, viem aj to, že internetom hýbu skôr obrázky ako písané slovo, no napriek tomu som z tohto blogu nesmierne nadšená. V hlave mám zrazu neuveriteľné množstvo nápadov. Nestačím si ani zapisovať 🙈.

Väčšina z vás, ktorí ste už na moju stránku zablúdili, ma pozná z Instagramu. Na tejto sociálnej sieti sa delím o moje pocity z prečítaného už viac ako rok. Fotka, mini recenzia pod ňou a sem-tam nejaký iný príspevok. Niečo tomu, skrátka, chýbalo. Potrebovala som nejakú vyššiu hodnotu.

Zatiaľ na mojej stránke nájdete len posledné recenzie z júla. Postupne budem pridávať aj tie staršie, aby bol blog prospešný aj pre tých, ktorí sa ku mne dostali alebo dostanú neskôr. Veď čím viac recenzií, tým lepšie 😊. V pláne mám aj písať články na rôzne témy a naplniť obsahom kategóriu "pre najmenších". O všetkých novinkách na blogu budem určite upozorňovať aj na Instagrame, takže ak ma sledujete, nemali by ste o nič prísť 😉.

Dúfam, že vás tento môj knižný svet bude baviť minimálne tak ako mňa (viac sa totiž asi nedá 😆).