Moja veľká obrázková kniha zvierat - Hans-Günther Döring

14.10.2022

Viete ako vyzerajú brehule hnedé, narval, či ocelot? V tejto knihe nájdete na 16tich stranách až 350 zvierat z rôznych kútov sveta. Poďte ich s deťmi nájsť a spoznávať 😉. 


Vydavateľstvo: Fortuna Libri        Rok vydania: 2022        Počet strán: 16        Vekové odporúčanie: 2 - 3+


Les, lúka, rieka, more, dažďový prales alebo aj savana či Antarktída. Celý svet je plný zvierat a deti baví spoznávať nie len ich, ale aj prostredie, v ktorom žijú. Táto krásna obrázková kniha má veľký formát, obrázky plné všakovakých detailov a krátky sprievodný text, ktorý nám o zvieratách prezradí zopár zaujímavých informácií.

Stránky sú z tvrdého papiera, takže znesú aj najmenších čitateľov, či mladších súrodencov. Na konci nájdete legendu s názvami zvierat, z ktorých som ani ja mnohé nepoznala a tak som si aj ja rozšírila vedomosti.

Úžasné je, že s knihou sa dá "hrať" viacerými spôsobmi 👍 - klasicky čítať stránku za stránkou, pýtať sa na zvieratká kde žijú a následne ich hľadať na obrázku, rozprávať sa akú činnosť zvieratá práve vykonávajú alebo s pomocou legendy na konci knihy spoznávať nové druhy. Na objavovanie je toho v knihe naozaj dosť. Od milých ilustrácií sa nebudete vedieť odtrhnúť. 

Moja veľká obrázková kniha zvierat je teda vynikajúca voľba pre všetkých detských milovníkov zvieratiek, veľkých stránok a obrázkov plných detailov. Garantujem, že deti budú mať čo objavovať. Už teraz viem, že k tejto knihe sa budeme často vracať ❤️.

Za knižku veľmi pekne ďakujeme vydavateľstvu Fortuna Libri. ❤️