Láska a iné vykoľajenia - Leah Konenová

31.12.2019

Milá young adult knižka ako stvorená do zimného počasia ❄.


Vydavateľstvo: Yoli        Rok vydania: 2018        Väzba: brožovaná        Počet strán: 264        Žáner: young adult romantika


Noe je romantik ako sa patrí. S kyticou v ruke cestuje vlakom domov, aby sa dal opäť dokopy s bývalou priateľkou.

Ammy je úplný opak a neverí v pravú lásku. Jej rodičia sa totiž rozhádali a žijú oddelene. Cestuje tým istým vlakom ako Noe na otcovu svadbu a hlavu má plnú výčitiek z toho, že mamu nechala samú.

Hoci sa obaja chcú dostať do cieľa svojej cesty, plány im skríži snehová búrka. Jej dôsledky obom prevrátia život naruby.

Od knižky som už od prvých strán očakávala poriadnu dávku romantiky. Prvá časť knihy ma však mierne sklamala. Príbeh bol milý, príjemný ale akosi plný myšlienok hlavných hrdinov, ktoré sa v podstate neustále iba opakovali dookola 🙈. Ocenila by som o niečo viac dialógov.

Našťastie, táto moja požiadavka bola čoskoro splnená a druhá časť knihy sa mi naozaj páčila 👍. Na rad prišla dlho očakávaná romantika, rozhovory hlavných hrdinov a dokonca akcia spolu s napätím. Úplný šok bol pre mňa absolútne nečakaný zvrat, ktorý všetko pekne krásne okorenil👏.

Knižku určite odporúčam všetkým romantickým dušiam (hlavne zrejme dievčatám), ktoré v tomto zimnom počasí nevedia čo čítať 😉.

 4⭐/5⭐